Щафетата 4 х 400 м при жените е бронзова
Нов успех след среброто на 4 х 100 м вчера.
Българската щафета 4 х 400 м завоюва бронзовите медали на Балканиадата по лека атлетика в Клуж.
Нашите момичета бяха в състав: Лиляна Георгиева, Кристина Борукова, Елена Митева и Божидара Гатева.
Това е втори български успех при щафетите, след като вчера на 4 х 100 м нашите спринтьорки взеха среброто. Тогава щафетата бе в състав: Инна Ефтимова, Елена Митева, Ива Александрова, Кристина Борукова.




































