Новият брой на списание „Атлетика“ представя българските ранглисти

Брой номер 108 списание „Атлетика“ ще излезе на пазара в началото на юни и ще представи най-важната атлетическа информация за последните месеци.

Сред селектираните материали са и българските ранглисти в зала за 2017-а подготвени от Ивайло Лазаров. Ето и тройките на най-добрите български атлети през зимата:

МЪЖЕ
       
60 м      
6,73  Денис Димитров 1994 Берое СЗ
6,88  Силян Георгиев 1989 Ак Сф
6,91  Георги Ганчев 1990 Локо Рс
       
400 м      
49,05  Живко Стоянов 1997 Дунав Рс
49,52  Борислав  Тонев 1993 Ак Сф
50,14  Велин Коваленко 1995 Берое СЗ
       
800 м      
1:54.58  Алекс Василев 1995 Ак Сф
1:56.73  Мануел Петров 1999 Евър Вн
1:56.97  Митко Ценов 1993 Атл Мз
       
1500 м      
3:49.14  Митко Ценов 1993 Атл Мз
3:50.65  Иво  Балабанов 1997 Атл Мз
3:55.66  Стоян Владков 1991 Дунав Рс
       
3000 м      
8:16.97  Митко Ценов 1993 Атл Мз
8:21.36  Йоло Николов 1984 Атл Мз
8:23.70  Иван Попов 1991 Берое СЗ
       
60 м с препятствия    
8,40  Юри Божерянов 1986 ЦСКА
8,45  Милен Вълканов 1986 Берое СЗ
8,45  Николай Николов 1996 Тр96 Пд
       
Скок височина    
2,28  Тихомир Иванов 1994 Свил Св
2,00  Георги Демирев 1999 Харманли
2,00  Михаил Иванов 1998 Сп Пл
       
Овчарски скок    
4,40  Пламен Писков 1992 Тр96 Пд
4,20  Дилян Дерменджиев 1999 Бургас 98
3,80  Алекс Любенов 2001 Тр96 Пд
       
Скок дължина    
7,73  Даниел Добрев 1992 Локо Пд
7,35  Георги Цонов 1993 Ботев Пд
7,20  Даниел Анков 1995 КЛАСА
       
Троен скок    
16,78  Георги Цонов 1993 Ботев Пд
16,36  Румен Димитров 1986 Локо Пд
16,28  Златозар Атанасов 1989 Локо Пд
       
Гюле      
19,81  Георги Иванов 1985 СКЛА Добрич
16,41  Галин Костадинов 1979 СКЛА Добрич
15,72  Никифор Нешев 1996 Хаммер
       
Седмобой    
3913  Кирил Загорски 1993 ЦСКА
3857  Васил Власов 1998 Дунав Рс
3724  Крум Захариев 1996 Славия
       
       
ЖЕНИ
       
60 м      
7,35  Инна Ефтимова 1988 Локо Рс
7,61  Надежда Рачева 1991 Костенец
7,67  Йорданка  Иванова 1994 Евър Вн
       
400 м      
56,12  Надежда Рачева 1991 Костенец
56,32  Карин Околие 1994 Левски 2016
56,59  Катя Христова 1993 Костенец
       
800 м      
2:09.62  Лиляна Георгиева 2000 Тр Пд
2:14.70  Росица Канева 2000 Тунджа Ям
2:16.22  Виктория Георгиева 1999 Тунджа Ям
       
1500 м      
4:20.01  Лиляна Георгиева 2000 Тр Пд
4:23.15  Силвия Георгиева 1999 Евър Вн
4:41.78  Симона  Миланова 1992 Дунав Рс
       
3000 м      
9:24.65  Лиляна Георгиева 2000 Тр Пд
9:36.81  Силвия Георгиева 1999 Евър Вн
10:09.61  Симона  Миланова 1992 Дунав Рс
       
60 м с препятствия    
8,74  Елена Митева 1992 Суп.сп.Вн
8,88  Викториa Тенчева 1996 Локо Пд
8,94  Ива Александрова 1994 ЦСКА
       
Скок височина    
1,80  Венелина Венева-Матеева 1974 В.Венева
1,75  Ива Димова 1990 Тот атл. Гб
1,75  Галина Николова 1994 КЛАСА
       
Овчарски скок    
3,60  Полин Митова 1993 Приорити
2,60  Елена Бързева 1993 Тр96 Пд
2,60  Александра Рибарова-Димитрова 1990 Дунав Рс
       
Скок дължина    
6,32  Милена Миткова 1990 Галакси Пд
5,86  Ариана Кузманова 2000 Атл Сф
5,81  Симона Симеонова 2000 Дунав Рс
       
Троен скок    
13,53  Андриана Бънова 1987 П.Павлов
13,03  Александра Начева 2001 Ботев Пд
11,99  Снежана Иванова 1999 Локо Пд
       
Гюле      
18.36  Радослава Мавродиева 1987 Сливен
13,80  Рената Петкова 1995 КЛАСА
12,24  Михаела  Петкова 1999 Дунав Рс
       
Петобой      
3222  Ива Александрова 1994 ЦСКА
2963  Елена Симинкович 1998 Чендини
2793  Дейзи Иса 1996 Чендини

 

Share Button