Пловдив и Ямбол взеха първите места на 1500 м при девойките

Лиляна Георгиева (Тракия – Пловдив) записа успех на 1500 м – младша възраст с огромен аванс пред съперничките си и резултат 4:49.84. Шампионката на 1500 м при момичетата в тази възраст стана Росица Канева (Тунджа – Ямбол) с 5:02.70.

Националните шампионати от каленадара на БФЛА в зала са в разгара си в град Добрич, а Atletikabg.com ще ви информира за резултатите от всички дисциплини.

Неофициални резултати –1500 м – девойки младша възраст:

1 2292  Лиляна Георгиева 0 Тракия-Пловдив 4.49.84
2 205  Лушка Кокотанекова 99 Б.Мулешков-Панагюрище 5.06.20
3 2131  Силвия Георгиева 99 Евър-Варна 5.09.53
4 2806  Теодора Гърбова 99 Атлет-Карнобат 5.12.66
5 1611  Симона Терзийска 98 Рилски атлет-Самоков 5.12.73
6 691  Габриела Михайлова 0 СКЛА Трявна 5.24.14
7 939  Габриела Красимирова 99 Добруджа 99-Добрич 5.30.16
8 1482  Джансел Мехмед 98 СКЛА Нови пазар 5.31.07
9 1616  Елен Благоева 99 Рилски атлет-Самоков 5.34.40
10 1016  Анастасия Войнишка 99 СК Младост 2012-Благоевград 5.40.93
11 1198  Пламена Чотова 98 Тракия 96-Пловдив 5.52.18
12 2466  Симона Банева 99 СК Стратеш Атлетик-Ловеч 5.57.83
13 1512  Мелиса Ниязи 99 СКЛА Шумен 6.08.72
14 1692  Андреана Йорданова 98 Локомотив 26-Г.Оряховица 6.10.87
15 1486  Арзу Ибраимова 99 СКЛА Нови пазар 6.15.44
16 168  Илияна Илиева 98 Олимп 97-Силистра 6.34.77
17 1366  Гергана Ташева 98 Загорец-Н.Загора 6.37.90
18 1480  Сесил Мустафова 98 СКЛА Нови пазар 7.14.48

Неофициални резултати –1500 – момичета до 16 години: 

1 1011  Росица Канева 0 Тунджа-Ямбол 5.02.70
2 1345  Полина Панова 0 Загорец-Н.Загора 5.26.14
3 2261  Стефани Стоянова 1 Средногорски атлет-Пирдоп 5.26.88
4 126  Дева-Мария Драгиева 0 СК Атлет-Мездра 5.32.21
5 1467  Мими Иванова 0 Вирен-Мездра 5.32.86
6 2486  Вяра Данчева 0 СК Стратеш Атлетик-Ловеч 5.36.28
7 2485  Маргарита Цанкова 1 СК Стратеш Атлетик-Ловеч 5.37.07
8 1864  Антонина Шопска 1 АК-Джордан 5.43.24
9 2135  Карина Русева 0 Евър-Варна 5.43.60
10 134  Цвети Герчова 0 СК Атлет-Мездра 5.52.03
11 2194  Нели Минчева 0 Черно море Атлетик-Варна 5.52.43
12 2033  Диана Роглева 0 Юниверсал 5.53.44
13 2160  Любомира Тодорова 1 Евър-Варна 6.03.10
14 2183  Мария Брайкова 1 Атлетик 90-Луковит 6.06.12
15 1621  Виктория Ахчийска 0 Рилски атлет-Самоков 6.26.53
16 2186  Валерия Борисова 0 Атлетик 90-Луковит 6.44.05
17 1277  Христина Христева 1 Оборище-Панагюрище 7.17.74

 

Share Button