Резултати от турнира „Петър Арнаудов“ – 1 ноември 2019

Реновираната зала за лека атлетика и близките сектори за дълги хвърляния в Добрич бяха домакин на турнира „Петър Арнаудов“ на 1 ноември.

Млади атлети от Добрич, Варна, Разград, Сливен, Бургас, Трявна, Плевен, Шумен и Карнобат се окичиха с отличията.

Резултати от състезанието:

Тласкане на гюле девойки под 18год. зала

  • 1 място  Кристина Куртева  – АСКЛА Сливен – 12,97м
  • 2 място Михаела Йорданова  – СКЛА Трявна  – 12,82 м
  • 3 място Валентина Тодорова – АСКЛА Сливен – 12,57м

Мятане на диск  девойки под 18год.

  • 1 място  Анастасия Маткова  – Супер спорт Варна – 33,25 м
  • 2 място Съланур Ташдемир  – Разград  – 33,25 м
  • 3 място Невена Христова – СКЛА Добрич – 31,56 м

Хвърляне на чук  девойки под 18год.

  •    1 място  Съланур Ташдемир  – Разград  – 39,12 м
  •    2 място Ема Добрева  – СКЛА Добрич – 37,55 м
  •    3 място Жаклин Иванова  – ВАЯ Бургас – 36,98 м

Тласкане на гюле момчета под 16год. зала

  • 1 място  Тодор Петров  – СКЛА Добрич – 18,02м
  • 2 място Лъчезар Вълчев  – СКЛА Лудогорец  – 13,72м
  • 3 място Антон Георгиев  – АСКЛА Сливен – 13,56м

Мятане на диск  момчета  под 16год.

  • 1 място  Тодор Петров  – СКЛА Добрич  – 46,30 м
  • 2 място Лъчезар Вълчев  – СКЛА Лудогорец  – 42,05 м
  • 3 място Симеон Касълс – Супер спорт Варна – 41,85 м

Хвърляне на чук  юноши  под 18год.

  •    1 място  Димитър Костов  – ВАЯ Бургас  – 40,20 м
  •    2 място Симеон Касълс – Супер спорт Варна – 37,40 м
  •    3 място Преслав Колев  – ВАЯ Бургас – 33,49 м

Тласкане на гюле юноши  под 18год. зала

  • 1 място  Кирил Кънчев  – АСКЛА Сливен   – 14,28 м
  • 2 място Мартин Георгиев  – АСКЛА Сливен  – 13,16 м
  • 3 място Христо Савов  – АСКЛА Сливен   – 10,87 м

Мятане на диск  юноши под 18 год.

  • 1 място  Ивайло Иванов  – СКЛА Добрич     – 37,27 м
  • 2 място Владислав Димитров   – СКЛА Лудогорец  – 35,53 м
  • 3 място Николай Колев – ВАЯ Бургас – 35,45 м

Хвърляне на чук момчета под 14год.

  • 1 място  Максим Пенков  – СКЛА Добрич     – 43,15 м
  • 2 място Тихомир Иванов   – АК Г. Дъков Плевен  – 32,40 м
  • 3 място Теодор Дончев – АК Г. Дъков Плевен  – 26.00 м

Хвърляне на чук  жени

  •    1 място  Ива Радева – Карнобат  – 31.15 м
  •    2 място Таня Дончева  – Г.Дъков Плевен – 25.60 м
  •    3 място Нихал  Неджмедин– Разград – 22.62 м

60м  момичета под 14год.

  •  1 място  Натали Колева  – Лудогорец Разград     – 8.19
  • 2 място Виктория Чанкова – Супер спорт -Варна – 8.30
  • 3 място Деница Узунова  – Супер спорт- Варна – 8.39

60м  момчета под 14год.

  • 1 място  Димитър Костадинов  – Добруджа  Добрич     – 7,91
  • 2 място Руслан Янев – Черно море -Атлетик – 8.36
  • 3 място Калин Йорданов – Супер спорт -Варна – 8.47

Скок дължина  момичета под 14год.

  • 1 място  Мария Видинова  – ВАЯ Бургас      – 4.55 м
  • 2 място Деница Узунова  – Супер спорт-Варна – 4.52 м
  • 3 място Натали Колева  – Лудогорец -Разград     – 4.33 м

Скок дължина момчета под 14год.

  • 1 място  Димитър Костадинов  – Добруджа  Добрич     – 4.99 м
  • 2 място Калин Йорданов – Супер спорт-Варна – 4.74 м
  • 3 място Росен Димитров  – Супер спорт-Варна – 4.22 м

600м  момичета под 14год.

  • 1 място  Елена Великова  – Добруджа  Добрич     – 1.55.06
  • 2 място Симона Руменова  – Лудогорец -Разград   – 1.58.48
  • 3 място Мария Ничова  – ВАЯ Бургас      – 1.58.68 м

800м  момчета под 14год.

  • 1 място  Ивелин Николов  – СКЛА  Добрич     – 2.23.37
  • 2 място Руслан Янев  – Черно море -Атлетик   – 2.23.39
  • 3 място Димитър Панделиев  – Супер спорт-Варна – 2.25.32

400м  девойки под 18год.

  • 1 място  Мира Николова  – Добруджа  Добрич     – 63.82
  • 2 място Нели Николаева  – Добруджа  Добрич     – 64.45
  • 3 място Полина Петева  – Супер спорт-Варна – 64.47

400м  юноши под 18год.

  • 1 място  Радослав Пенев  – Супер спорт-Варна – 54.75
  • 2 място Енис Мустафа  – Добруджа  99  Добрич     – 57.08
  • 3 място Теодор Тонев  – Супер спорт-Варна – 57.34

1500м  момичета под 16 год.

  • 1 място  Виктория Иванова   – Лудогорец -Разград   –  5.24.25
  • 2 място Мария Пенчева  – Супер спорт-Варна – 5.53.51
  • 3 място Виктория Руменова  – Лудогорец -Разград   – 6.49.18

1500м  момчета под 16 год.

  • 1 място  Мехмед Мехмед  – Лудогорец -Разград   – 4.42.35
  • 2 място Красимир Събев  – Шумен   – 4.59.14
  • 3 място Момчил Иванов  – СКЛА ДОБРИЧ – 5.04.82

4 х 1 обиколка   момчета под 14 год.

  • 1 място   Супер спорт-Варна – 2.01.76
  • 2 място   Добруджа  Добрич     – 2.04.05
  • 3 място   СКЛА ДОБРИЧ – 2.25.55
Share Button