Програма на балканския шампионат в зала за юноши и девойки под 20 години

Второто издание на балканския шампионат за юноши и девойки под 20 години започва в 14:00 часа на 10 февруари (събота) в зала „Асикс Арена“ (Фестивална) в София.

39 български атлети ще ни представят на това първенство, където участват всичките 17 страни от Асоциацията на балканските атлетически федерации.

Представяме ви часовия график на състезанието и участието на българите.

 

Час                   Дисциплина                Пол              Кръг         Българското участие

14:00               60m с препятствия       Юноши           Полуфинал – Станислав Станков, Радин Вълчев

14:00                Скок височина              Девойки             Финал – Елеонора Драгиева, Валерия Кадийска

14:00                Троен скок                   Юноши           Финал – Георги Начев, Димитър Атанасов

14:00                Гюле                            Девойки          Финал – Яна Копчева, Михаела Петкова

14:30                 1500m                         Девойки          Финал – Лиляна Георгиева, Силвия Георгиева

14:50                 1500m                        Юноши           Финал – Трифон Илиев, Гени Семковски

15:15                  60m с препятствия      Юноши           Финал – Станислав Станков, Радин Вълчев

15:15                   Троен скок                 Девойки          Финал – Александра Начева, Росица Канева

15:20                    Гюле (6кг)                 Юноши           Финал – Валентин Андреев, Георги Монев

15:25                   400m                          Девойки         Финал (серии – финал по време) – Елена Георгиева, Бояна Чепилева

15:45                   400m  Юноши           Финал (серии – финал по време) – Светлин Иванов, Александър Златев

16:10                    60m с препятствия   Девойки          Полуфинал – Никол Андонова, Изабела Соколова

16:30                           Церемония по откриването

16:45                     Овчарски скок          Девойки          Финал

16:55                      800m                         Девойки          Финал (серии – финал по време) – Виктория Георгиева

17:15                      800m                        Юноши           Финал (серии – финал по време) – Мартин Проданов, Мануел Петров

17:30                       Скок дължина           Юноши           Финал – Илия Сивков, Борис Линков

17:40                        60m с препятстявия Девойки          Финал – Никол Андонова, Изабела Соколова

17:55                        60m    Юноши           Полуфинали – Веселин Живков, Ивайло Велев

18:00                        Скок височина          Мъже  Финал – Николай Янчев, Габриел Митов

18:10                        60m                          Девойки Полуфинали – Никол Андонова, Ванеса Янкова

18:30                         3000m                       Девойки          Финал  

18:45                        Овчарски скок          Юноши           Финал – Алекс Любенов, Евгени Енев

18:45                         Скок Дължина          Девойки          Финал – Ариана Кузманова, Симона Симеонова

18:50                          60m                         Девойки Финал – Никол Андонова, Ванеса Янкова

19:00                          60m                           Юноши           Финал – Веселин Живков, Ивайло Велев

19:10                         3000m                        Юноши          Финал – Иван Иванов, Еркан Низам

19:50                         4 х 400m щафета      Девойки          Финал

20:00                         4 х 400m щафета       Мъже       Финал

Share Button