Пловдивчани спориха за титлата на 800 м при момчетата

Двама шампиони – една титла. Това бе дилемата на 800 м при момчетата до 16 години на националния шампионат в зала в Добрич на 2 февруари.

Минчо Давидов (Тракия) бе първи на 400 м, а Гени Семковски (Тракия 96) е шампион на 1500 м от 1 февруари. Двамата се срещнаха на 800 м, а Давидов стана двоен шампион с време 2:05.89 срещу 2:07.70 на Геновски, който се задовли със сребърния медал.

Станимир Стойнов (Евър Варна) заслужи бронзовото отличие с 2:08.05, а съотборникът му е Еркан Низам (вицешампион на 1500 м) остана извън медалите с 2:08.88.

Пълни резултати:

  име и фамилия г. клуб резулт.
1  Минчо Давидов 2 Тракия-Пловдив 2.05.89
2  Гени Семковски 2 Тракия 96-Пловдив 2.07.70
3  Станимир Стойнов 2 Евър-Варна 2.08.05
4  Еркан  Низам  2 Евър-Варна 2.08.88
5  Иван Иванов 2 Оборище-Панагюрище 2.12.26
6  Мелих Мехмед 2 СКЛА Шумен 2.14.07
7  Валентин Къдринов 2 Тракия-Пловдив 2.14.65
8  Чудомир Черногоров 2 Атлет-Карнобат 2.17.22
9  Никола Костадинов 3 СК Олимпия-Враца 2.18.89
10  Мартин Балабанов 2 АК-Джордан 2.18.91
11  Стивън  Лозанов 3 Евър-Варна 2.20.01
12  Николай Димов 3 Тракия-Пловдив 2.23.78
13  Максим  Стойков 3 Евър-Варна 2.25.73
14  Красимир  Крулев 2 Черно море Атлетик-Варна 2.26.04
15  Даниел Грозев 2 Вая 94-Бургас 2.27.39
16  Виктор Николов 2 Спринт-Ч.Бряг 2.28.54
17  Благовест Биджев 2 Хебър-Пазарджик 2.28.95
18  Салим Сатаджа 2 Супер спорт-Варна 2.28.96
19  Цветомир Ефтимов 2 Супер спорт-Варна 2.29.06
20  Румен Ангелов 3 Лудогорец-Разград 2.30.03
21  Станислав Рашков 3 СК Атлетика 2012-В.Търново 2.31.07
22  Светослав Ботев 3 СК Атлетика 2012-В.Търново 2.31.82
23  Кристиян Димитров 2 Супер спорт-Варна 2.31.97
24  Николай Петров 2 Евър-Варна 2.34.53
25  Николай Радунчев 3 Средногорски атлет-Пирдоп 2.35.62
26  Александър Михайлов 2 СКЛА Нови пазар 2.36.41
27  Здравко Костадинов 3 Локомотив 55-Г.Оряховица 2.38.25
28  Данаил Стоянов 3 Атлетик-Хасково 2.40.53
29  Павлин Сирашки 3 СК Атлет-Мездра 2.40.58
30  Деан Димитров 2 СК Олимпия-Враца 2.41.84
31  Даниел Пасев 2 Дунав-Русе 2.42.28
32  Петър Димов 3 Добруджа 99-Добрич 2.43.67
33  Адинан  Салим 3 Атлетик-Тервел 2.51.67
Share Button