Отборно първенство на Русия – резултати

Предлагаме ви резултатите от отборното първенство на Русия, което се проведе на 26 – 27 май в Сочи и Адлер.

В отборното сласиране спечелиха атлетите на Санкт Петербург с 552 точки, пред Московска област с 506 точки и Краснодарския край с 501 точки.

Ето и резултатите:

Мъже

100 м. 1. Александър Бреднев – 10,31. 2. Денис Огарков – 10,37. 3. Дмитрий Сичьов – 10,41. 

 

200 м. 1. Денис Огарков – 20,92. 2. Роман Смирнов – 20,93. 3. Александър Ефимов – 21,03. 

 

400 м. 1. Артьом Денмухаметов – 45,71. 2. Тимофей Чалий – 45,86. 3. Павел Ивашко – 45,90. 

 

800 м. 1. Алексей Харитонов – 1.47,51. 2. Константин Холмогоров – 1.47,63. 3. Павел Тебенков – 1.47,77. 

 

1500 м. 1. Валентин Смирнов – 3.37,24. 2. Алексей Харитонов – 3.38,44. 3. Никита Висоцкий – 3.39,76. 

 

5000 м. 1. Владимир Никитин – 13.30,06. 2. Евгений Рибаков – 13.32,00. 3. Анатолий Рибаков – 13.32,12. 

 

110 м с пр. 1. Сергей Шубенков – 13,24. 2. Филип Шабанов – 13,83. 3. Константин Шабанов – 13,88. 

 

400 м с пр. 1. Александър Скоробогатко – 49,67. 2. Иван Шаблюев – 49,72. 3. Тимофей Чалий – 49,95. 

 

3000 м с пр. 1. Илдар Миншин – 8.26,20. 2. Максим Якушев – 8.28,22. 3. Виктор Бахарев – 8.32,09. 

 

Скок височина. 1. Данил Лисенко – 2,30. 2. Иван Ухов – 2,30. 3. Данил Циплаков – 2,28. 

 

Овчарски скок. 1. Георгий Горохов – 5,55. 2. Евгений Лукяненко – 5,55. 3. Леонид Кобелев и Иля Просвирин – по 5,30. 

 

Скок дължина. 1. Василий Копейкин – 8,12. 2. Павел Шалин – 7,95. 3. Сергей Полянский – 7,93.

 

Троен скок. 1. Люкман Адамс – 16,96. 2. Дмитрий Чижиков – 16,78. 3. Дмитрий Сорокин – 16,49. 

 

Диск. 1. Виктор Бутенко – 64,92. 2. Николай Седюк – 62,60. 3. Глеб Сидорченко – 58,28. 

 

Чук. 1. Алексей Сокирский – 74,22. 2. Денис Лукянов – 74,07. 3. Игор Виниченко – 73,50. 

 

Копие. 1. Дмитрий Тарабин – 78,80. 2. Валерий Иордан – 74,38. 3. Алексей Товарнов – 70,95. 

 

Гюле. 1. Александър Лесной – 21,03. 2. Сослан Цирихов – 20,67. 3. Константин Лядусов – 20,56.

Жени.

100 м. 1. Евгения Полякова – 11,45. 2. Анна Кукушкина – 11,54. 3. Анастасия Полищук – 11,61. 

 

200 м. 1. Екатерина Ренжина – 23,56. 2. Анастасия Полищук – 23,66. 3. Елена Черняева – 23,68. 

 

400 м. 1. Альона Мамина – 51,50. 2. Ксения Аксенова – 52,11. 3. Елена Зуйкевич – 52,73. 

 

800 м. 1. Светлана Улога – 2.01,53. 2. Анастасия Калина – 2.02,10. 3. Наталия Перякова – 2.02,18. 

 

1500 м. 1. Екатерина Соколова – 4.06,96. 2. Анастасия Калина – 4.06,98. 3. Дина Александрова – 4.13,82.

 

5000 м. 1. Гулшат Фазлитдинова – 15.25,37. 2. Алла Кулятина – 15.28,16. 3. Екатерина Ишова – 15.31,53. 

 

100 м с пр. 1. Екатерина Галицкая – 13,44. 2. Мария Аглицкая – 13,52. 3. Ирина Решеткина – 13,66. 

 

400 м с пр. 1. Вера Рудакова – 55,14. 2. Елена Зуйкевич – 56,75. 3. Валерия Храмова – 57,11. 

 

3000 м с пр. 1. Олга Вовк – 9.33,98. 2. Екатерина Соколенко – 9.38,36. 3. Наталия Аристархова – 9.42,49. 

 

Скок височина. 1. Анна Чичерова – 1,94. 2. Ирина Гордеева – 1,94. 3. Мария Кучина – 1,91. 

 

Овчарски скок. 1. Анжелика Сидорова – 4,65. 2. Ангелина Краснова – 4,40. 3. Анастасия Садовникова – 4,15. 

 

Скок дължина. 1. Юлия Пидлужная – 6,65. 2. Светлана Бирюкова – 6,62. 3. Анна Мисоченко – 6,60. 

 

Троен скок. 1. Екатерина Конева – 14,23. 2. Виктория Прокопенко – 14,11. 3. Светлана Бирюкова – 13,96. 

 

Диск. 1. Екатерина Строкова – 63,72. 2. Вера Ганеева – 61,86. 3. Елена Панова – 60,22. 

 

Чук. 1. Анна Мулгакова – 71,81. 2. Оксана Кондратиева – 70,75. 3. Алина Брилина – 67,36. 

 

Копие. 1. Вера Ребрик – 62,76. 2. Мария Сафонова – 55,23. 3. Ксения Зибина – 54,77. 

 

Гюле. 1. Ирина Тарасова – 18,78. 2. Олеся Свиридова – 18,66. 3. Евгения Соловьова – 18,50.

 

Share Button