Титла за Силистра при момичетата под 16 години със 7.99

Изабела-Еджиро Окоротете от Олимп 97 – Силистра направи страхотно бягане на финала на 60 м и завоюва титлата със 7.99.

Изабела записа 8.14 в сериите, а във финала си направи масивен личен рекорд. Екатерина Фирсина (Евър – Варна) бе с най-добро време в подборниите бяягания с 8.11, а във финала достигна среброто с 8.03.

Цветелина Гемишева (Тракия – Пловдив) зае третото място с 8.11.

29417_303885053057904_2012139390_n

Пълни резултати от дисциплината – работен протокол:

1  Изабела-Еджиро Окоротете 1 Олимп 97-Силистра 8,14 7,99
2  Екатерина Фирсина 1 Евър-Варна 8,11 8,03
3  Цветелина Гемишева 1 Тракия-Пловдив 8,17 8,11
4  Пламена Димитрова 1 АСКЛА Сливен 8,31 8,16
5  Деница Димитрова 1 ЛАК Ямбол 8,38 8,46
   Изабела Соколова 2 КЛАСА 8,36 DQ 162.7
           
7  Мартина Казакова 1 Бургас 98 8,47  
8  Кристън Радославова 2 Ч.Ч.Чендини 8,50  
9  Мира Борисова 1 КЛАСА 8,52  
10  Йоана Петрова 2 Тунджа-Ямбол 8,55  
11  Луиза Димова 2 Локомотив-Пловдив 8,55  
12  Бистра Иванова 1 Локомотив-Пловдив 8,56  
13  Джесика Рачева 2 АСКЛА Сливен 8,63  
14  Александра Палагичева 2 Локомотив-Русе 8,63  
15  Пламена Владимирова 1 Етър Академик-В.Търново 8,63  
16  Симона Богданова 2 ЦСКА-София 8,66  
17  Евгения Захова 2 Ч.Ч.Чендини 8,66  
18  Лора Симеонова 1 Фортуна-Костинброд 8,67  
19  Ивет  Тодорова 2 Хеброс-Харманли 8,67  
20  Поли Захаринова 1 ЦСКА-София 8,68  
21  Лея Пандова 2 Супер спорт-Варна 8,69  
22  Мартина  Писачева 2 Локомотив-Пловдив 8,70  
23  Любослава Мраценкова 2 Юниверсал 8,74  
24  Виктория Иванова 1 Хеброс-Харманли 8,74  
25  Петя Кочева 1 Тракия 96-Пловдив 8,79  
26  Лора Иванова 2 СКЛА Добруджа-Добрич 8,79  
27  Аделина Вачева 1 СКЛА Феникс 2004 8,84  
28  Мерлин Георгиева 1 АК Пълдин 8,85  
29  Сияна Михайлова 2 Юниверсал 8,88  
30  Нели Гайдарова 1 КЛАСА 8,89  
31  Патриция Иванова 2 Черно море Атлетик-Варна 8,95  
32  Димана Христова 1 ЦСКА-София 8,95  
33  Виржиния Добрева 2 Тракия-Пловдив 8,97  
34  Теодора Паунова 2 Атлетик-София 9,00  
35  Силвия Куртева 1 Локомотив-Пловдив 9,04  
36  Илина Петрова 2 АК Враца 9,04  
37  Михаела Иванова 2 СКЛА Добруджа-Добрич 9,10  
38  Симона Георгиева 2 Локомотив София-Никола Карапетров 9,10  
39  Силвия Димитрова 1 Атлетик-София 9,10  
40  Ивона Султова 1 СКЛА Ивет Лалова Спринт Академи 9,17  
41  Никол Петрова 2 АК Враца 9,18  
42  Вивиан Трайкова 2 АК Враца 9,20  
43  Мартина Иванова 1 Лудогорец-Разград 9,20  
44  Мира Николова 2 СКЛА Добруджа-Добрич 9,28  
45  Илияна Терзийска 2 Фортуна-Костинброд 9,31  
46  Даниела Йорданова 2 Черно море Атлетик-Варна 9,36  
47  Виктория Жилкова 1 СКЛА Ивет Лалова Спринт Академи 9,40  
48  Нина Костова 1 Средногорски атлет-Пирдоп 9,56  
49  Селена Кънчева 2 Берое-Ст.Загора 9,57  
50  Теодора  Кузманова 1 Aтлет-Монтана 9,59  
Share Button