Резултати на 60 м – момчета трибой

Представяме ви всички постижения от първата дисциплина при момчетата до 14 години от националния шампионат в зала „Добротица“ в Добрич на 16 февруари.

1 398  Кристиан Гешев 3 Юлис – Елин Пелин 8,12 64
2 1772  Кристиян  Игнатов 3 Дунав-Русе 8,14 64
3 4329  Теодор Кръстев 3 Берое-Ст.Загора 8,26 61
4 1607  Кирил Петков 3 СК Пранджева 8,38 58
5 1460  Стивън  Лозанов 3 Евър-Варна 8,42 55
6 4325  Цветомир Иванов 4 Супер спорт-Варна 8,49 55
7 4324  Пламен Цончев 3 АСКЛА Сливен 8,50 55
8 501  Христо Илиев 5 АСКЛА Сливен 8,53 53
9 2488  Никола Костадинов 3 СК Олимпия-Враца 8,53 53
10 1110  Ершат Донат 3 Атлетик-Провадия 8,55 53
11 3334  Ангел Димитров 3 Етър Академик-В.Търново 8,56 53
12 245  Томи Димитров 3 ЛК Локомотив 2010-Г.Оряховица 8,62 51
13 1239  Иван Костов 3 Супер спорт-Варна 8,62 51
14 1947  Димитър Иванов 3 СКЛА Трявна 8,64 51
15 2327  Иво Йорданов 3 Ч.Ч.Чендини 8,64 51
16 2270  Николай Димов 3 Тракия-Пловдив 8,71 49
17 2559  Станислав Стоянов 4 СКЛА Добрич 8,79 49
18 274  Лъчезар Петков 4 Спринт-Ч.Бряг 8,83 47
19 2257  Георги Хаджийски 3 Тракия-Пловдив 8,85 47
20 1846  Виктор  Вангелов 3 Спартак-Плевен 8,86 47
21 889  Павел  Шияков 4 КЛАСА 8,88 47
22 1340  Димитър Тосков 4 Рилски атлет-Самоков 8,94 45
23 1454  Валентин Бояджиев 4 Евър-Варна 9,04 43
24 1675  Камен Кюранов 4 Локомотив-Русе 9,05 43
25 311  Светослав Ботев 3 СК Атлетика 2012-В.Търново 9,07 43
26 272  Анатоли Сашев 3 Спринт-Ч.Бряг 9,07 43
27 1214  Радослав Гюров 0 Супер спорт-Варна 9,10 43
28 1334  Георги  Ганджулов 5 Рилски атлет-Самоков 9,12 41
29 3479  Данаил Стоянов 3 Атлетик-Хасково 9,12 41
30 313  Станислав Рашков 3 СК Атлетика 2012-В.Търново 9,13 41
31 618  Иван  Иванов 3 СКЛА Добруджа-Добрич 9,13 41
32 2095  Драгомир Николов 4 СКЛА Нови пазар 9,23 39
33 1453  Мартин Атанасов 5 Евър-Варна 9,25 39
34 1464  Григорий Фирсин 3 Евър-Варна 9,25 39
35 154  Томислав Русев 5 СК Приорити Спорт 9,26 39
36 1496  Цветан Цвятков 3 СКЛА Шумен 9,29 39
37 1811  Венцислав Трайков 4 Загорец-Н.Загора 9,33 37
38 2287  Христофор Божанов 5 Лудогорец-Разград 9,37 37
39 722  Константин Василев 3 СК Стратеш Атлетик-Ловеч 9,37 37
40 2285  Румен Ангелов 3 Лудогорец-Разград 9,45 35
41 137  Дарин Атанасов 4 СК Приорити Спорт 9,55 33
42 1338  Александър Шаренкапов 4 Рилски атлет-Самоков 9,59 33
43 541  Ананас  Атанасов 4 СКЛА Нефтяник 2014-Шабла 9,64 32
44 667  Ивайло Иванов 3 СКЛА Добрич 9,71 30
45 402  Юлиан Христов 5 Юлис – Елин Пелин 9,74 30
46 3475  Валентин Иванов 5 Атлетик-Хасково 9,81 29
47 3205  Персиян Богданов 4 СК Атлет-Мездра 9,83 29
48 1674  Симеон Ганев 4 Локомотив-Русе 10,02 26
49 685  Теодор Димитров 4 Средногорски атлет-Пирдоп 10,14 24
50 2489  Алекс Иванов 3 СК Олимпия-Враца 10,23 23
51 1109  Михаил Николов 4 Атлетик-Провадия 10,24 23
52 202  Галин Йорданов 3 СКЛА Черно Море 2005 – Балчик 10,28 23
53 2097  Александър Чанков 4 СКЛА Нови пазар 10,35 21
54 2096  Верай Еюб 4 СКЛА Нови пазар 10,46 20
55 201  Калоян Иванов 3 СКЛА Черно Море 2005 – Балчик 10,70 17
56 3343  Томас Ангелов 5 Етър Академик-В.Търново 10,82 14
57 208  Венцислав Иванов 5 СКЛА Черно Море 2005 – Балчик 11,46 6
  203  Теодор Тодоров 4 СКЛА Черно Море 2005 – Балчик 12,22 0
  207  Даниел Станев 5 СКЛА Черно Море 2005 – Балчик 12,47 0
             
Share Button