Резултати на 60 м – момичета трибой

Представяме ви всички постижения от първата дисциплина при момичетата до 14 години от националния шампионат в зала „Добротица“ в Добрич на 16 февруари.

1 1738  Мария  Симовска 3 СКЛА Ивет Лалова Спринт Академи 8,17 78
2 3481  Добромира Бъчварова 3 Атлетик-Хасково 8,29 74
3 2485  Михаела Миткова 3 СК Олимпия-Враца 8,45 67
4 1168  Велина Чобанова 3 Черно море Атлетик-Варна 8,43 67
5 2212  Мила Димитрова 3 Тракия 96-Пловдив 8,41 67
6 1461  Йоана Ивлева 3 Евър-Варна 8,56 64
7 1775  Румяна  Мартева 3 Дунав-Русе 8,69 61
8 3336  Никол Николаева 3 Етър Академик-В.Търново 8,61 61
9 7  Емилия Рангелова 3 Академик-София 8,72 58
10 3206  Силвия Йолова 3 СК Атлет-Мездра 8,77 58
11 3293  Йоана Георгиева 3 Локомотив-Пловдив 8,87 56
12 3295  Анна Гегова 3 Локомотив-Пловдив 8,85 56
13 3296  Ани Ушева 3 Локомотив-Пловдив 8,83 56
14 312  Христина Бурмова 3 СК Атлетика 2012-В.Търново 8,90 56
15 1343  Драгомира Христова 3 Рилски атлет-Самоков 8,87 56
16 1740  Ивана Ковачева 3 СКЛА Ивет Лалова Спринт Академи 8,87 56
17 2124  Радина  Димитрова 3 СК Европул 8,84 56
18 1167  Весела Георгиева 3 Черно море Атлетик-Варна 8,84 56
19 1240  Илияна Йорданова 3 Супер спорт-Варна 8,81 56
20 1241  Полина Петева 3 Супер спорт-Варна 8,89 56
21 1784  Ния  Светославова 4 Дунав-Русе 8,92 54
22 1814  Елеонора Монева 3 Загорец-Н.Загора 9,00 54
23 1018  Боряна  Йорданова 4 СК Костенец 8,96 54
24 1339  Изабел Крамарска 4 Рилски атлет-Самоков 8,94 54
25 698  Йоана-Преслава Арабаджийска 3 Хебър-Пазарджик 9,00 54
26 2206  Александра Нанкова 3 Тракия 96-Пловдив 8,98 54
27 1624  Анабела Павлова 3 АК Пълдин 9,10 52
28 2284  Рая Цонева 3 Лудогорец-Разград 9,05 52
29 2286  Екатерина Начева 3 Лудогорец-Разград 9,09 52
30 2120  Кристияна  Василева 3 СК Европул 9,05 52
31 3208  Мария Панталеева 3 СК Атлет-Мездра 9,07 52
32 172  Кристин Петрова 3 Вая 94-Бургас 9,14 50
33 373  Татяна Вълква 4 Берое-Ст.Загора 9,20 50
34 3339  Василена  Славова 3 Етър Академик-В.Търново 9,12 50
35 619  Рая Иванова 3 СКЛА Добруджа-Добрич 9,18 50
36 1736  Яна Казакова 4 СКЛА Ивет Лалова Спринт Академи 9,14 50
37 1739  Марая  Розева 3 СКЛА Ивет Лалова Спринт Академи 9,11 50
38 2098  Стефания Стоянова 3 СКЛА Нови пазар 9,18 50
39 2099  Йоана Пенева 3 СКЛА Нови пазар 9,18 50
40 1243  Александра Янева 4 Супер спорт-Варна 9,19 50
41 2076  Ивета Николаева 3 Фидипид-Провадия 9,18 50
42 2199  Пламена  Тосева 4 Тракия 96-Пловдив 9,20 50
43 2251  Надежда  Враджева 5 Тракия-Пловдив 9,15 50
44 1463  Луйза Николова 3 Евър-Варна 9,26 48
45 3492  Ивана Добрикова 5 Атлетик-Хасково 9,24 48
46 1166  Десислава Маринова 3 Черно море Атлетик-Варна 9,27 48
47 1495  Вивиян Николова 4 СКЛА Шумен 9,27 48
48 1503  Никол  Димитрова 3 СКЛА Шумен 9,26 48
49 1842  Ина  Конова 5 Спартак-Плевен 9,24 48
50 2208  Величка Чоплишка 3 Тракия 96-Пловдив 9,29 48
51 2256  Габриела Койрушка 3 Тракия-Пловдив 9,21 48
52 1098  Цветка Ножделова 3 Б.Мулешков-Панагюрище 9,35 46
53 141  Катерина Грозданова 4 СК Приорити Спорт 9,35 46
54 150  Славена Славова 4 СК Приорити Спорт 9,37 46
55 1730  Дарина Годинова 4 СКЛА Ивет Лалова Спринт Академи 9,33 46
56 2486  Теодора Вътова 3 СК Олимпия-Враца 9,35 46
57 2487  Вероника Василева 3 СК Олимпия-Враца 9,35 46
58 401  Магдалена Димитрова 4 Юлис – Елин Пелин 9,40 46
59 1162  София Михайлова 4 Черно море Атлетик-Варна 9,40 46
60 1164  Моника Георгиева 4 Черно море Атлетик-Варна 9,39 46
61 1943  Камена Коева 3 СКЛА Трявна 9,34 46
62 2252  Ивон Топчиева 5 Тракия-Пловдив 9,31 46
63 372  Тамара Павлова 4 Берое-Ст.Загора 9,41 44
64 1465  Гергана  Димитрова 3 Евър-Варна 9,43 44
65 316  Десислава Боянова 4 СК Атлетика 2012-В.Търново 9,50 44
66 616  Мануела Донева 3 СКЛА Добруджа-Добрич 9,46 44
67 725  Силвия Додева 3 СК Стратеш Атлетик-Ловеч 9,42 44
68 1341  Габриела Попйорданова 3 Рилски атлет-Самоков 9,47 44
69 1735  Михаела Кръстева 4 СКЛА Ивет Лалова Спринт Академи 9,42 44
70 3477  Розалина Тодорова 3 Атлетик-Хасково 9,51 42
71 375  Симона Пеева 3 Берое-Ст.Загора 9,58 42
72 1619  Емма Тодева 5 АК Пълдин 9,53 42
73 1773  Йова Петрова 3 Дунав-Русе 9,57 42
74 1779  Ния Петрова 5 Дунав-Русе 9,56 42
75 2075  Мария Петрова 3 Фидипид-Провадия 9,53 42
76 1458  Селин Димитрова 4 Евър-Варна 9,64 40
77 152  Стелияна Петкова 4 СК Приорити Спорт 9,70 40
78 720  Даяна Додева 4 СК Стратеш Атлетик-Ловеч 9,70 40
79 1159  Ясмин Наим 4 Черно море Атлетик-Варна 9,69 40
80 2079  Александра Герганова 3 Фидипид-Провадия 9,64 40
81 2253  Анелия Ненкова 4 Тракия-Пловдив 9,69 40
82 376  Симона Петрова 3 Берое-Ст.Загора 9,71 38
83 134  Анета Венкова 4 СК Приорити Спорт 9,76 38
84 315  Ива  Стоянова 4 СК Атлетика 2012-В.Търново 9,72 38
85 3494  Александра Господинова 3 СК Приорити Спорт 9,74 38
86 2094  Стефани Станкова 4 СКЛА Нови пазар 9,85 36
87 3203  Ива Митова 5 СК Атлет-Мездра 9,90 36
88 3207  Анна Митова 3 СК Атлет-Мездра 9,89 36
89 1160  Димана Петричева 4 Черно море Атлетик-Варна 9,86 36
90 1485  Стелияна Иванова 3 СКЛА Шумен 9,87 36
91 1501  Селин  Фикретова 3 СКЛА Шумен 9,89 36
92 1502  Мая  Неделчева 3 СКЛА Шумен 9,82 36
93 2073  Раиса Иванова 4 Фидипид-Провадия 9,84 36
94 2326  Божидара Бакалова 4 Ч.Ч.Чендини 9,83 36
95 370  Каролина Петкова 4 Берое-Ст.Загора 10,10 33
96 620  Мая Щерева 3 СКЛА Добруджа-Добрич 10,02 33
97 3202  Гергана Йорданова 5 СК Атлет-Мездра 10,07 33
98 1499  Иванета Илиева 3 СКЛА Шумен 10,09 33
99 719  Йоана Ангелова 5 СК Стратеш Атлетик-Ловеч 10,14 32
100 3204  Денис Владимирова 4 СК Атлет-Мездра 10,15 32
101 1942  Дария Денева 3 СКЛА Трявна 10,19 32
102 374  Паолина Иванова 3 Берое-Ст.Загора 10,23 30
103 1439  Ивайла  Тодорова 4 Евър-Варна 10,21 30
104 209  Ева  Гинкова 5 СКЛА Черно Море 2005 – Балчик 10,30 30
105 1452  Кристен Иванова 5 Евър-Варна 10,36 29
106 1676  Виктория Коева 5 Локомотив-Русе 10,40 29
107 2289  Виктория Иванова 5 Лудогорец-Разград 10,35 29
108 2561  Цвета Пачинкова 4 Етър Академик-В.Търново 10,33 29
109 1497  Моника Ванкова 3 СКЛА Шумен 10,40 29
110 4316  Детелина Иванова 3 Добруджа 99-Добрич 10,42 27
111 1468  Елица  Иванова 4 Евър-Варна 10,58 26
112 3337  Габриела Събева 3 Етър Академик-В.Търново 10,55 26
113 1335  Ивана Разложка 5 Рилски атлет-Самоков 10,56 26
114 718  Ивайла Василева 5 СК Стратеш Атлетик-Ловеч 10,90 21
115 205  Катерина  Димитрова 5 СКЛА Черно Море 2005 – Балчик 11,10 18
116 314  Жара Еленска 4 СК Атлетика 2012-В.Търново 11,08 18
117 1108  Деница Йовчева 5 Атлетик-Провадия 11,38 14
118 210  Антония Спасова 5 СКЛА Черно Море 2005 – Балчик 11,51 12
  1847  Емили Найденова 3 Спартак-Плевен 14,74 0
  371  Десислава Инджова 4 Берое-Ст.Загора DQ 200,8©  
Share Button