Мила Димитрова е шампионката на трибой при момичетата

Атлетката от „Тракия 96“ – Пловдив Мила Димитрова спечели титлата на България на трибой при момичетата до 14-годишни.

Димитрова пробяга 60 м за 8.41, постигна 4.62 на скок дължина и спечели последната серия на 600 м с 1:51.66 като набра 191 точки. Сребърният медал със 178 точки заслужи Емилия Рангелова (Академик-София) – 8.72-4.56-1:53.43, а бронзът бе за най-бързата на 60 м Мария Симовска (Ивет Лалова – Спринт академи – София) – 8.17-4.47-2:06.23.

1 2212  Мила Димитрова 3 Тракия 96-Пловдив 8,41 67 4,62 56 01:51,66 68 191
2 7  Емилия Рангелова 3 Академик-София 8,72 58 4,56 55 01:53,43 65 178
3 1738  Мария  Симовска 3 СКЛА Ивет Лалова Спринт Академи 8,17 78 4,47 52 02:06,23 47 177
4 3336  Никол Николаева 3 Етър Академик-В.Търново 8,61 61 4,46 52 01:56,49 60 173
5 2485  Михаела Миткова 3 СК Олимпия-Враца 8,45 67 4,20 44 01:55,51 61 172
6 1168  Велина Чобанова 3 Черно море Атлетик-Варна 8,43 67 3,83 34 01:51,04 69 170
7 1461  Йоана Ивлева 3 Евър-Варна 8,56 64 4,09 41 01:53,43 65 170
8 1775  Румяна  Мартева 3 Дунав-Русе 8,69 61 4,37 49 01:56,28 60 170
9 1339  Изабел Крамарска 4 Рилски атлет-Самоков 8,94 54 4,21 44 01:51,46 68 166
10 1241  Полина Петева 3 Супер спорт-Варна 8,89 56 4,33 48 01:56,46 60 164
11 1814  Елеонора Монева 3 Загорец-Н.Загора 9,00 54 3,90 36 01:51,67 68 158
12 698  Йоана-Преслава Арабаджийска 3 Хебър-Пазарджик 9,00 54 4,18 44 01:57,28 59 157
13 1740  Ивана Ковачева 3 СКЛА Ивет Лалова Спринт Академи 8,87 56 4,23 45 02:00,73 54 155
14 3206  Силвия Йолова 3 СК Атлет-Мездра 8,77 58 4,19 44 02:01,54 53 155
15 1240  Илияна Йорданова 3 Супер спорт-Варна 8,81 56 4,18 44 02:00,57 54 154
16 1167  Весела Георгиева 3 Черно море Атлетик-Варна 8,84 56 4,20 44 02:02,79 51 151
17 1343  Драгомира Христова 3 Рилски атлет-Самоков 8,87 56 3,77 32 01:57,32 59 147
18 3293  Йоана Георгиева 3 Локомотив-Пловдив 8,87 56 4,18 44 02:06,70 47 147
19 1018  Боряна  Йорданова 4 СК Костенец 8,96 54 4,00 39 02:02,59 52 145
20 3208  Мария Панталеева 3 СК Атлет-Мездра 9,07 52 4,17 43 02:04,11 50 145
21 2286  Екатерина Начева 3 Лудогорец-Разград 9,09 52 3,96 38 02:01,57 53 143
22 2256  Габриела Койрушка 3 Тракия-Пловдив 9,21 48 3,66 30 01:54,31 63 141
23 3296  Ани Ушева 3 Локомотив-Пловдив 8,83 56 4,02 39 02:09,11 44 139
24 1495  Вивиян Николова 4 СКЛА Шумен 9,27 48 3,96 38 02:01,08 53 139
25 2284  Рая Цонева 3 Лудогорец-Разград 9,05 52 4,01 39 02:05,95 47 138
26 1243  Александра Янева 4 Супер спорт-Варна 9,19 50 3,85 35 02:02,44 52 137
27 2206  Александра Нанкова 3 Тракия 96-Пловдив 8,98 54 3,58 27 02:01,33 53 134
28 141  Катерина Грозданова 4 СК Приорити Спорт 9,35 46 3,61 28 01:57,40 59 133
29 2326  Божидара Бакалова 4 Ч.Ч.Чендини 9,03 52 4,04 40 02:12,37 40 132
30 2199  Пламена  Тосева 4 Тракия 96-Пловдив 9,20 50 3,81 34 02:05,89 48 132
31 2076  Ивета Николаева 3 Фидипид-Провадия 9,18 50 3,62 28 02:01,25 53 131
32 2208  Величка Чоплишка 3 Тракия 96-Пловдив 9,29 48 4,08 41 02:10,56 42 131
33 1503  Никол  Димитрова 3 СКЛА Шумен 9,26 48 3,66 30 02:02,32 52 130
34 312  Христина Бурмова 3 СК Атлетика 2012-В.Търново 8,90 56 3,60 28 02:07,33 46 130
35 373  Татяна Вълква 4 Берое-Ст.Загора 9,20 50 3,71 31 02:06,52 47 128
36 1463  Луйза Николова 3 Евър-Варна 9,26 48 3,72 31 02:04,84 49 128
37 2486  Теодора Вътова 3 СК Олимпия-Враца 9,35 46 3,49 25 01:58,96 56 127
38 2124  Радина  Димитрова 3 СК Европул 8,84 56 4,08 41 02:22,96 30 127
39 619  Рая Иванова 3 СКЛА Добруджа-Добрич 9,18 50 3,51 26 02:03,32 51 127
40 1943  Камена Коева 3 СКЛА Трявна 9,34 46 3,42 23 01:58,54 57 126
41 375  Симона Пеева 3 Берое-Ст.Загора 9,58 42 3,66 30 02:00,55 54 126
42 725  Силвия Додева 3 СК Стратеш Атлетик-Ловеч 9,42 44 3,64 29 02:01,09 53 126
43 1619  Емма Тодева 5 АК Пълдин 9,53 42 3,94 37 02:06,16 47 126
44 3295  Анна Гегова 3 Локомотив-Пловдив 8,85 56 3,99 38 02:22,24 31 125
45 1624  Анабела Павлова 3 АК Пълдин 9,10 52 3,76 32 02:12,00 41 125
46 2099  Йоана Пенева 3 СКЛА Нови пазар 9,18 50 3,48 25 02:03,71 50 125
47 2252  Ивон Топчиева 5 Тракия-Пловдив 9,31 46 3,67 30 02:05,66 48 124
48 1784  Ния  Светославова 4 Дунав-Русе 8,92 54 3,37 22 02:09,62 43 119
49 1735  Михаела Кръстева 4 СКЛА Ивет Лалова Спринт Академи 9,42 44 3,64 29 02:07,07 46 119
50 2079  Александра Герганова 3 Фидипид-Провадия 9,64 40 3,80 33 02:07,54 46 119
51 1162  София Михайлова 4 Черно море Атлетик-Варна 9,40 46 3,80 33 02:13,01 40 119
52 1098  Цветка Ножделова 3 Б.Мулешков-Панагюрище 9,35 46 3,62 28 02:10,00 43 117
53 2487  Вероника Василева 3 СК Олимпия-Враца 9,35 46 3,96 38 02:18,40 33 117
54 616  Мануела Донева 3 СКЛА Добруджа-Добрич 9,46 44 4,09 41 02:20,91 32 117
55 1465  Гергана  Димитрова 3 Евър-Варна 9,43 44 3,47 24 02:05,05 48 116
56 401  Магдалена Димитрова 4 Юлис – Елин Пелин 9,40 46 3,93 37 02:22,30 31 114
57 1773  Йова Петрова 3 Дунав-Русе 9,57 42 3,59 28 02:09,17 44 114
58 720  Даяна Додева 4 СК Стратеш Атлетик-Ловеч 9,70 40 3,24 19 02:01,47 53 112
59 2120  Кристияна  Василева 3 СК Европул 9,05 52 3,29 20 02:12,38 40 112
60 1842  Ина  Конова 5 Спартак-Плевен 9,24 48 3,16 17 02:06,07 47 112
61 2098  Стефания Стоянова 3 СКЛА Нови пазар 9,18 50 3,18 17 02:08,91 44 111
62 2251  Надежда  Враджева 5 Тракия-Пловдив 9,15 50 4,11 42 02:35,92 19 111
63 3203  Ива Митова 5 СК Атлет-Мездра 9,90 36 3,51 26 02:06,67 47 109
64 150  Славена Славова 4 СК Приорити Спорт 9,37 46 3,82 34 02:27,77 26 106
65 1341  Габриела Попйорданова 3 Рилски атлет-Самоков 9,47 44 3,07 14 02:06,39 47 105
66 152  Стелияна Петкова 4 СК Приорити Спорт 9,70 40 3,25 19 02:07,23 46 105
67 3477  Розалина Тодорова 3 Атлетик-Хасково 9,51 42 3,81 34 02:23,93 29 105
68 3481  Добромира Бъчварова 3 Атлетик-Хасково 9,29 48 3,43 23 02:18,95 33 104
69 2073  Раиса Иванова 4 Фидипид-Провадия 9,84 36 3,51 26 02:12,10 41 103
70 2075  Мария Петрова 3 Фидипид-Провадия 9,53 42 3,46 24 02:16,95 36 102
71 2253  Анелия Ненкова 4 Тракия-Пловдив 9,69 40 3,15 16 02:07,62 46 102
72 1779  Ния Петрова 5 Дунав-Русе 9,56 42 3,66 30 02:23,81 29 101
73 315  Ива  Стоянова 4 СК Атлетика 2012-В.Търново 9,72 38 3,23 18 02:09,07 44 100
74 620  Мая Щерева 3 СКЛА Добруджа-Добрич 10,02 33 3,46 24 02:11,05 42 99
75 1730  Дарина Годинова 4 СКЛА Ивет Лалова Спринт Академи 9,33 46 3,60 28 02:32,00 23 97
76 1485  Стелияна Иванова 3 СКЛА Шумен 9,87 36 3,29 20 02:11,84 41 97
77 134  Анета Венкова 4 СК Приорити Спорт 9,76 38 3,54 26 02:19,48 33 97
78 3207  Анна Митова 3 СК Атлет-Мездра 9,89 36 3,29 20 02:13,04 40 96
79 1499  Иванета Илиева 3 СКЛА Шумен 10,09 33 3,44 24 02:13,32 39 96
80 376  Симона Петрова 3 Берое-Ст.Загора 9,71 38 3,31 20 02:17,26 35 93
81 3204  Денис Владимирова 4 СК Атлет-Мездра 10,15 32 3,04 14 02:07,31 46 92
82 1164  Моника Георгиева 4 Черно море Атлетик-Варна 9,39 46 3,49 25 02:34,38 21 92
83 1458  Селин Димитрова 4 Евър-Варна 9,64 40 3,17 17 02:17,87 35 92
84 3494  Александра Господинова 3 СК Приорити Спорт 9,74 38 3,42 23 02:21,95 31 92
85 1942  Дария Денева 3 СКЛА Трявна 10,19 32 3,11 15 02:09,20 44 91
85 316  Десислава Боянова 4 СК Атлетика 2012-В.Търново 9,50 44 3,08 15 02:21,03 32 91
88 1160  Димана Петричева 4 Черно море Атлетик-Варна 9,86 36 3,39 22 02:21,89 31 89
89 372  Тамара Павлова 4 Берое-Ст.Загора 9,41 44 3,17 17 02:26,35 27 88
90 2094  Стефани Станкова 4 СКЛА Нови пазар 9,85 36 3,08 15 02:15,49 37 88
91 172  Кристин Петрова 3 Вая 94-Бургас 9,14 50 3,91 36 DNF 0 86
92 719  Йоана Ангелова 5 СК Стратеш Атлетик-Ловеч 10,14 32 2,88 10 02:12,10 41 83
93 718  Ивайла Василева 5 СК Стратеш Атлетик-Ловеч 10,90 21 2,95 11 02:05,74 48 80
94 370  Каролина Петкова 4 Берое-Ст.Загора 10,10 33 3,24 19 02:26,14 27 79
95 2289  Виктория Иванова 5 Лудогорец-Разград 10,35 29 3,11 15 02:17,78 35 79
96 1736  Яна Казакова 4 СКЛА Ивет Лалова Спринт Академи 9,14 50 3,59 28 нест.мед. 0 78
97 1452  Кристен Иванова 5 Евър-Варна 10,36 29 3,19 17 02:21,23 32 78
98 374  Паолина Иванова 3 Берое-Ст.Загора 10,23 30 2,99 12 02:17,93 35 77
99 1497  Моника Ванкова 3 СКЛА Шумен 10,40 29 2,97 12 02:18,10 35 76
100 2561  Цвета Пачинкова 4 Етър Академик-В.Търново 10,33 29 3,13 16 02:22,08 31 76
101 1166  Десислава Маринова 3 Черно море Атлетик-Варна 9,27 48 3,55 27 DNF 0 75
102 1501  Селин  Фикретова 3 СКЛА Шумен 9,89 36 2,52 1 02:15,66 37 74
103 3202  Гергана Йорданова 5 СК Атлет-Мездра 10,07 33 2,75 6 02:18,00 35 74
104 1439  Ивайла  Тодорова 4 Евър-Варна 10,21 30 3,31 20 02:33,23 21 71
105 1739  Марая  Розева 3 СКЛА Ивет Лалова Спринт Академи 9,11 50 2,56 2 02:37,75 18 70
106 3492  Ивана Добрикова 5 Атлетик-Хасково 9,24 48 3,36 22 DNF 0 70
107 1847  Емили Найденова 3 Спартак-Плевен 14,74 0 3,59 28 02:10,81 42 70
108 1502  Мая  Неделчева 3 СКЛА Шумен 9,82 36 3,82 34 DNF 0 70
109 1676  Виктория Коева 5 Локомотив-Русе 10,40 29 3,00 13 02:29,04 25 67
110 1335  Ивана Разложка 5 Рилски атлет-Самоков 10,56 26 2,96 12 02:25,19 28 66
111 314  Жара Еленска 4 СК Атлетика 2012-В.Търново 11,08 18 2,70 5 02:14,53 38 61
112 1159  Ясмин Наим 4 Черно море Атлетик-Варна 9,69 40 3,28 20 DNF 0 60
113 1468  Елица  Иванова 4 Евър-Варна 10,58 26 2,63 3 02:24,66 29 58
114 4316  Детелина Иванова 3 Добруджа 99-Добрич 10,42 27 2,93 11 02:38,38 17 55
115 3337  Габриела Събева 3 Етър Академик-В.Търново 10,55 26 2,90 10 02:39,21 17 53
116 371  Десислава Инджова 4 Берое-Ст.Загора DQ 200,8 c 0 2,91 10 7,20 20 30
117 209  Ева  Гинкова 5 СКЛА Черно Море 2005 – Балчик 10,30 30 2,51 0 4,29 0 30
118 205  Катерина  Димитрова 5 СКЛА Черно Море 2005 – Балчик 11,10 18 2,62 3 3,80 0 21
119 1108  Деница Йовчева 5 Атлетик-Провадия 11,38 14 2,36 0 5,60 4 18
120 210  Антония Спасова 5 СКЛА Черно Море 2005 – Балчик 11,51 12 2,62 3 3,61 0 15
  3339  Василена  Славова 3 Етър Академик-В.Търново 9,12 50 4,10 41 DNS 0 DNF
Share Button