Кирил Петков събра най-много точки в трибоя

Възпитаникът на СК „Пранджева“ Пловдив – Кирил Петков е новият национнален шампион на трибой при момчетата до 14 години в зала „Добротица“ в Добрич.

Петков започна с 8.38 на 60 м – трето време от всички участници, продължи с 4.90 на скок дължина, където беше с първо постижение и завърши с 2:37.56 на 800 м. С общ сбор от 180 точки пловдивчанинът заслужи златния медал.

Както при момичетата битката за второто място бе с разлика от 1 точка. Николай Димов от „Тракия“ – Пловдив (8.71-4.57-2:25.69) надделя със 176 т. пред Кристиян Игнатов от „Дунав“ – Русе (8.14-4.54-2:39.10) – 175 т.

Най-бързият на 60 м (8.12) – Кристиан Гешев (Юлис – Елин Пелин) „падна“ до пета позиция след слабо 800 м – 2:49.64 и 169 точки.

Шампионът Кирил Петков тренира при световната шампионка за девойки на скок дължина и медалистка от световни и европейски първенства в хоризонталните скокове – Ива Пранджева, която награди първите трима от трибоя.

Пранджева благодари за помощта в тренировките на Петков на Стойкио Цонов и Тезджан Наимова в профила си във Фейсбук.

1 1607  Кирил Петков 3 СК Пранджева 8,38 58 4,90 66 02:37,56 56 180
2 2270  Николай Димов 3 Тракия-Пловдив 8,71 49 4,57 57 02:25,69 70 176
3 1772  Кристиян  Игнатов 3 Дунав-Русе 8,14 64 4,54 57 02:39,10 54 175
4 1947  Димитър Иванов 3 СКЛА Трявна 8,64 51 4,33 51 02:25,01 71 173
5 398  Кристиан Гешев 3 Юлис – Елин Пелин 8,12 64 4,66 60 02:49,64 45 169
6 4324  Пламен Цончев 3 АСКЛА Сливен 8,50 55 4,78 63 02:43,50 50 168
7 1464  Григорий Фирсин 3 Евър-Варна 8,56 53 4,57 57 02:37,34 56 166
8 2327  Иво Йорданов 3 Ч.Ч.Чендини 8,64 51 4,49 55 02:38,16 55 161
9 1846  Виктор  Вангелов 3 Спартак-Плевен 8,86 47 4,66 60 02:44,52 49 156
10 4329  Теодор Кръстев 3 Берое-Ст.Загора 8,26 61 4,15 47 02:46,58 47 155
11 1460  Стивън  Лозанов 3 Евър-Варна 8,42 55 3,87 40 02:35,22 58 153
12 245  Томи Димитров 3 ЛК Локомотив 2010-Г.Оряховица 8,62 51 4,06 45 02:38,40 55 151
13 4325  Цветомир Иванов 4 Супер спорт-Варна 8,49 55 4,14 47 02:52,39 43 145
14 1340  Димитър Тосков 4 Рилски атлет-Самоков 8,94 45 4,11 46 02:39,55 54 145
15 1454  Валентин Бояджиев 4 Евър-Варна 9,04 43 3,86 40 02:33,48 60 143
16 1214  Радослав Гюров 4 Супер спорт-Варна 9,10 43 4,14 47 02:42,90 51 141
17 313  Станислав Рашков 3 СК Атлетика 2012-В.Търново 9,13 41 3,90 41 02:34,37 59 141
18 722  Константин Василев 3 СК Стратеш Атлетик-Ловеч 9,37 37 3,94 42 02:35,48 58 137
19 311  Светослав Ботев 3 СК Атлетика 2012-В.Търново 9,07 43 3,69 35 02:35,88 58 136
20 1239  Иван Костов 3 Супер спорт-Варна 8,62 51 3,60 32 02:41,98 51 134
21 274  Лъчезар Петков 4 Спринт-Ч.Бряг 8,83 47 3,95 42 02:50,26 45 134
22 2257  Георги Хаджийски 3 Тракия-Пловдив 8,85 47 3,63 33 02:39,86 53 133
23 2559  Станислав Стоянов 4 СКЛА Добрич 8,79 49 3,67 34 02:46,13 48 131
24 272  Анатоли Сашев 3 Спринт-Ч.Бряг 9,07 43 4,08 45 02:55,65 41 129
25 3479  Данаил Стоянов 3 Атлетик-Хасково 9,12 41 3,96 42 02:48,28 46 129
26 1334  Георги  Ганджулов 5 Рилски атлет-Самоков 9,12 41 3,85 39 02:50,60 45 125
27 889  Павел  Шияков 4 КЛАСА 8,88 47 3,79 38 03:00,51 37 122
28 2285  Румен Ангелов 3 Лудогорец-Разград 9,45 35 3,55 30 02:41,06 52 117
29 2287  Христофор Божанов 5 Лудогорец-Разград 9,37 37 3,63 33 02:50,93 45 115
30 618  Иван  Иванов 3 СКЛА Добруджа-Добрич 9,13 41 3,71 36 03:00,54 37 114
31 1675  Камен Кюранов 4 Локомотив-Русе 9,05 43 4,15 47 03:24,34 20 110
32 2488  Никола Костадинов 3 СК Олимпия-Враца 8,53 53 NM 0 02:37,77 56 109
33 1338  Александър Шаренкапов 4 Рилски атлет-Самоков 9,59 33 3,54 30 02:52,70 43 106
34 3205  Персиян Богданов 4 СК Атлет-Мездра 9,83 29 3,36 22 02:39,65 54 105
35 2489  Алекс Иванов 3 СК Олимпия-Враца 8,55 53 3,07 8 02:53,26 43 104
36 1811  Венцислав Трайков 4 Загорец-Н.Загора 9,33 37 3,46 27 02:58,42 38 102
37 1496  Цветан Цвятков 3 СКЛА Шумен 9,29 39 3,56 31 03:11,45 28 98
38 501  Христо Илиев 5 АСКЛА Сливен 8,53 53 4,00 43 DNF 0 96
39 2095  Драгомир Николов 4 СКЛА Нови пазар 9,23 39 3,44 26 03:18,26 24 89
40 137  Дарин Атанасов 4 СК Приорити Спорт 9,55 33 3,33 21 03:02,18 35 89
41 1453  Мартин Атанасов 5 Евър-Варна 9,25 39 2,65 0 02:45,96 48 87
42 1674  Симеон Ганев 4 Локомотив-Русе 10,02 26 3,72 36 03:19,35 23 85
43 154  Томислав Русев 5 СК Приорити Спорт 9,26 39 NM 0 02:53,52 42 81
44 3334  Ангел Димитров 3 Етър Академик-В.Търново 9,25 39 2,92 0 02:57,62 39 78
45 3475  Валентин Иванов 5 Атлетик-Хасково 9,81 29 3,30 19 03:08,51 30 78
46 667  Ивайло Иванов 3 СКЛА Добрич 9,71 30 3,47 28 7,85 10 68
47 402  Юлиан Христов 5 Юлис – Елин Пелин 9,74 30 3,75 37 DNF 0 67
48 541  Ананас  Атанасов 4 СКЛА Нефтяник 2014-Шабла 9,64 32 3,26 17 03:26,94 18 67
49 2097  Александър Чанков 4 СКЛА Нови пазар 10,35 21 3,30 19 03:13,47 27 67
50 1110  Ершат Донат 3 Атлетик-Провадия 10,23 23 2,99 4 03:12,03 28 55
51 3343  Томас Ангелов 5 Етър Академик-В.Търново 10,82 14 3,40 24 03:39,13 12 50
52 1109  Михаил Николов 4 Атлетик-Провадия 10,24 23 2,71 0 03:19,89 23 46
53 2096  Верай Еюб 4 СКЛА Нови пазар 10,46 20 2,50 0 03:23,34 20 40
54 685  Теодор Димитров 4 Средногорски атлет-Пирдоп 10,14 24 2,95 2 03:37,56 13 39
55 202  Галин Йорданов 3 СКЛА Черно Море 2005 – Балчик 10,28 23 3,05 7 5,35 0 30
56 201  Калоян Иванов 3 СКЛА Черно Море 2005 – Балчик 10,70 17 3,02 5 3,16 0 22
57 208  Венцислав Иванов 5 СКЛА Черно Море 2005 – Балчик 11,46 6 2,31 0 2,54 0 6
  203  Теодор Тодоров 4 СКЛА Черно Море 2005 – Балчик 12,22 0 2,40 0 4,06 0 NM
  207  Даниел Станев 5 СКЛА Черно Море 2005 – Балчик 12,47 0 2,60 0 3,44 0 NM
Share Button