Шампионите на препятствия

Предлагаме ви първенците и пълните протоколи на препятствените бягания на националния шампионат за юноши и девойки старша възраст, което се провежда на Национална спортна академия в София на 24-25 юни.

Стефани Тотева (КЛАСА) спечели първата си титла в кариерата на 100 м с препятствия с 14.65 (-0.4). Николай Николов (Тракия 96 – Пловдив) е шампион на 110 м с пр. с 14.69 (0.5), а на следващия ден стана втори на 400 м с пр. с резултат 56.12. Там победата бе за Димитър Балев (Чм Вн) с 54.92. 

Най-добра на 400 м с пр. е шампионката на младша възраст Кристина Борукова (Тракия 96 – Пловдив) с 62.83.

_AP_1453

Девойки – 110 м с пр.

1  Стефани Тотева 96 КЛАСА 14,83/14.65
2  Вержиния Рангелова 97 Фортуна-Костинброд 15,26/15.16
3  Диляна Йоргачкова 98 Берое-Ст.Загора 15,33/15.29
4  Мила Лазарова 98 СКЛА Д.Вучков-Вучето-Самоков 15,61/15.52
5  Флавия Стоименова 99 Балкан-Ботевград 16,72/15.65
6  Ани Асенова 99 АК Павел Павлов-Враца 16,96/16.90
7  Даниела Йорданова 98 Супер спорт-Варна 16,66/17.32
   Теодора Евтимова 98 Левски-София 16,70/незав.
         
9  Елена  Симинкович 98 Ч.Ч.Чендини 17,03
10  Адрияна  Радева 99 Супер спорт-Варна 17,60
11  Иванка Димитрова 99 Супер спорт-Варна 17,64
12  Камелия Иванова 98 Рилски атлет-Самоков 20,01

Юноши – 110 м пр.

1  Николай Николов 96 Тракия 96-Пловдив 14,94 14,69
2  Станислав Станков 99 Супер спорт-Варна 15,62 15,45
3  Михаил Николов 97 Хаммер-ХВ-Трявна 15,92 15,68
4  Тончо Ефтимов 98 Супер спорт-Варна 15,95 15,74
5  Даниел Салчев 96 ЦСКА-София 16,03 16,05
6  Станимир Йорданов 97 Супер спорт-Варна 15,78 16,45
7  Михаил Янев 96 Супер спорт-Варна 15,97 17,01
   Иван Петров 96 АК Павел Павлов-Враца 16,51 незав.
           
9  Виктор Далипи 97 Супер спорт-Варна 16,95  
10  Рушид Рушид 97 Супер спорт-Варна 18,97  
11  Борислав Стойчев 98 Евър-Варна 17,26  
12  Йордан Илиев 97 Супер спорт-Варна 17,46  

Юноши – 400 м с пр.

1  Димитър Балев 99 Черно море Атлетик-Варна 54,92
2  Николай Николов 96 Тракия 96-Пловдив 56,12
3  Михаил Николов 97 Хаммер-ХВ-Трявна 57,71
4  Станислав Станков 99 Супер спорт-Варна 58,41
5  Иван Петров 96 АК Павел Павлов-Враца 59,51
6  Методи Миланов 99 Атлетик-София 59,56
7  Йордан Илиев 97 Супер спорт-Варна 62,30
8  Рушид Рушид 97 Супер спорт-Варна 63,79
9  Станимир Йорданов 97 Супер спорт-Варна 64,06
10  Денислав Йорданов 96 Супер спорт-Варна 64,28
11  Михаил Янев 96 Супер спорт-Варна 64,42
12  Йордан Йорданов 98 Евър-Варна 65,01
13  Виктор Далипи 97 Супер спорт-Варна 65,37
14  Николай  Трифонов 98 Дунав-Русе 66,39
15  Светослав Александров 99 Юниверсал 67,97
16  Константин Офилов 97 СК Атлет 2004-Поморие 67,98

Девойки – 400 м пр.

1  Кристина Борукова 98 Тракия 96-Пловдив 62,83
2  Диляна Йоргачкова 98 Берое-Ст.Загора 65,02
3  Флавия Стоименова 99 Балкан-Ботевград 67,93
4  Божидара Гатева 99 Черно море Атлетик-Варна 67,95
5  Ева Спасова 97 Черно море Атлетик-Варна 68,10
6  Юлияна Димитрова 96 СКЛА Цвети Кирилова 69,53
7  Антония Иванова 99 Тунджа-Ямбол 70,08
8  Томислава Сарийска 99 Тракия 96-Пловдив 71,83
9  Екатерина Костадинова 99 Тракия 96-Пловдив 72,73
10  Вержиния Рангелова 97 Фортуна-Костинброд 75,11
11  Наталия Димитрова 99 АСКЛА Сливен 75,77
12  Елена Янакиева 96 ЦСКА-София 76,60
13  Румена Никова 99 СКЛА Цвети Кирилова 77,01
14  Кристина Младенова 97 ЦСКА-София 77,81
15  Даниела Йорданова 98 Супер спорт-Варна 79,34
16  Иванка Димитрова 99 Супер спорт-Варна 80,10
17  Мариела Петрова 96 Евър-Варна 80,61
18  Адрияна  Радева 99 Супер спорт-Варна 82,30
19  Мария Димитрова 97 СК Европул 89,58

 

Share Button