Крос „Средногорие“ – резултати и фотогалерия

В събота, на 15 март, при отлична организация се проведе първото издание на кроскънтри „Средногорие“. Организатори бяха местният атлетически клуб „Средногорски атлет“ и община Пирдоп. Основен спонсор на събитието бе „Средногорие Мед Индустриален Клъстер“, а „Асикс“ раздаде предметни награди на  призьорите. Предлагаме ви фотогалерия от състезанието [button size=“mini“ type=“danger“ value=“тук“ href=“http://www.atletikabg.com/кроскънтри-средногорие-15-03-2014/“], както и резултатите на най-добрите във всички възрастови групи:

 Юноши старша възраст – 3000 м:

1 Желязко Атанасов   1995 „Загорец“  Нова Загора 10,49
2 Георги Ланджев 1995 ЛК „Атлетик – 90“ гр. Луковит 11,02
3 Петър Георгиев 1996 ЛК „Атлетик – 90“ гр. Луковит 11,07
4 Божидар Иоргов  1995 „Загорец“  Нова Загора 11,12
5 Явор Паскалев 1996 АК “ Орловец“ -93 11,41
6 Мариян Галчев 1995 КЛА Борис Мулешков  гр.Панагюрище 11,43

Девойки старша възраст – 2000 м:

1 Диляна Минкина   1997 СКЛА „ Средногорски атлет“ – гр. Пирдоп 7,18
2 Християна Брайкова 1995  ЛК „Атлетик – 90“ гр. Луковит 7,43
3 Феврония Маркова 1996  ЛК „Атлетик – 90“ гр. Луковит 7,51
4 Деница Методиева 1996 КЛА „Вирен“ гр.Мездра 8,42
5 Поля Врачовска 1995 КЛА  „Спартак“ Койнаре 9,23
6 Десислава Андреева 1995 КЛА „Борис Мулешков“ Панагюрище 9,23

Юноши младша възраст – 3000 м:

1 Георги Гергов 1997 СК „СТРАТЕШ АТЛЕТИК“ гр.Ловеч 10,17
2 Нягол Няголов 1997 КЛА „Атлетик гр. Тервел 10,32
3 Християн Стоянов  1998 АК „Орловец – 93” Габрово   10,46
4 Самуил Радоев 1998  ЛК „Атлетик – 90“ гр. Луковит 11,01
5         Йоан Филипов 1998 СК „СТРАТЕШ АТЛЕТИК“ гр.Ловеч 11,26
6 Момчил Петков 1998 КЛА „Атлетик гр. Тервел 11,27

Девойки младша възраст – 2000 м:

1 Наталия Иванова 1998 ЛК „Атлетик – 90“ гр. Луковит 7,57
2 Теодора Тодорова 1998 КЛА „Вирен“ гр.Мездра 8,51
3 Венелина Караджунова 1999 Трявна 8,57
4 Габриела Врачовска 1997  КЛА Спартак Койнаре 9,08
5 Ива Костадинова 1998 КЛА „Вирен“ гр.Мездра 9,12
6 Виктория Дишлянова 1997  КЛА Борис Мулешков гр.Панагюрище 10,54

Момчета под 16 години – 2000 м:

1 Павел Танковски 1999 КЛА Спартак Койнаре 7,03
2 Явор Пенчев 2000 КЛА „Атлетик“ гр. Тервел 7,18
3 Николай Радоев 2000 ЛК „Атлетик – 90“ гр. Луковит 7,23
4 Андрей Трифонов 2000 ЛК „Атлетик – 90“ гр. Луковит 7,26
5 Даниел Трифонов 2000 ЛК „Атлетик – 90“ гр. Луковит 7,48
6 Валентин Танковски 2000 КЛА Спартак Койнаре 7,58

Момичета под 16 години – 1000 м:

1 Михаела Иванова 1999 Трявна 3,39
2 Лушка Кокотанекова 1999 КЛА Борис Мулешков гр.Панагюрище 3,41
3 Габриела Михайлова 2000 Трявна 3,46
4 Теодора Стойчева 2000 Трявна 3,52
5 Божидара Гатева  1999 АК „Орловец – 93” Габрово   3,54
6 Мими Иванова 2000 КЛА „ВИРЕН“ 3,54

Момчета под 14 години – 2000 м:

1 Иван Иванов 2001 Атлетик – 90 гр. Луковит 8,06
2 Димитър Иванов 2003 Трявна 8,11
3 Константин Василев 2003 СК „СТРАТЕШ АТЛЕТИК“ гр.Ловеч 8,27
4 Александър Нанев  2001 СКЛА“Средногорски Атлет“ гр. Пирдоп 8,43
5 Иван Терзийски 2001  КЛА Борис Мулешков гр.Панагюрище 8,52
6 Теодор Митков 2001  КЛА „Вирен“ гр.Мездра 9,00

Момичета под 14 години – 1000 м:

1 Вероника Атанасова 2001 КЛА Борис Мулешков гр.Панагюрище 3,41
2 Стефани Стоянова  2001 СКЛА „ Средногорски атлет“ – гр. Пирдоп 3,42
3 Ния Вичева  2002 АК „Орловец – 93” Габрово   3,44
4 Елица Тодорова  2001 СКЛА „ Средногорски атлет“ – гр. Пирдоп 3,45
5 Мария Брайкова 2001  ЛК „Атлетик – 90“ гр. Луковит 4,00
6 Даниела Маринова 2001 Трявна 4,29
Share Button